Przedłużanie Żelem/Extensions - Blueberry Eko Organic Salon

Kontakt

ul. Juliusz Lea 19, Kraków
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!
Zadzwoń do nas!+48 575 434 568
ul. Juliusz Lea 19, Krakówul. Juliusz Lea 19, Kraków

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
manicurist-doing-polishing-female-fingernails-with-french-manicure

Przedłużanie Żelem/Extensions

Jeżeli borykasz się z wciąż krótkimi, połamanymi paznokciami, które za nic nie chcą urosnąć, albo ze względu na stres bądź inne czynniki obgryzasz paznokcie, a chcesz w końcu przestać. Sposobem na schludne, reprezentacyjne paznokcie w takiej sytuacji jest przedłużenie żelowe. Twardy żel doczepiany jest do twojej naturalnej płytki, dzięki czemu długość paznokcia wizualnie się przedłuża a on będzie  mógł swobodnie rosnąć pod stylizacją żelową, jednocześnie wyglądając cudownie z wierzchu. 

Zabiegi

Przedłużanie Paznokci Żelem
Na początku wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne jak przy manicurze klasycznym czy hybrydowym (zdjęcie poprzedniej stylizacji, opracowanie skórek oraz płytki paznokcia). Różnica polega na przedłużeniu paznokci żelem za pomocą szablonu lub formy. Żel sprawia, że paznokcie są bardzo twarde. Na koniec maluje się paznokcie lakierem hybrydowym.
Uzupełnienie Żelu
Zabieg uzupełniania paznokci żelowych jest bardzo podobny do ich nakładania. Chociaż żel może utrzymać się na paznokciach nawet dwa miesiące, bardzo ważną kwestią jest jego uzupełnienie, ponieważ kiedy paznokieć rośnie, przesuwa się wraz z jego długością tak zwana linia stresu, czyli miejsce, w którym paznokieć ma największe szanse na złamanie. Im dłużej nosisz żele, tym bardziej linia stresu przesuwa się, a więc ryzykujesz nie tylko zniszczeniem manicure’u, ale również bardzo bolesnym uszkodzeniem macierzy paznokcia. Optymalny czas, co jaki powinno się uzupełniać paznokcie żelowe, to 3 do 4 tygodni. Najpierw zdejmuje się frezarką poprzednią stylizację i w 60-70% poprzedni żel, opracowuje się skórki, a później od nowa nakłada stylizację żelową oraz lakier hybrydowy.