Pedicure - Blueberry Eko Organic Salon
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

manicure-master-is-painting-female-toenails-with-maroon-nail-polish-by-brush-wearing-white-gloves

Pedicure

  Piękne stopy to nie tylko jeden z głównych atrybutów piękna kobiety i mężczyzny, ale również element komfortu każdego z nas. Popękane pięty stanowią poważny problem, który dotyka wielu ludzi. Aby do niego nie dopuścić, trzeba zadbać o skórę stóp, podobnie jak dbamy o każdą inną część naszego ciała. Cyklicznie wykonywany zabieg pedicure sprawi, że podeszwa stóp będzie stawała się z zabiegu na zabieg coraz bardziej miękka, a jej pielęgnacja nie będzie wymagała wielu kosmetyków. 

Zabiegi

Pedicure Klasyczny
To zabieg polegający na opracowaniu podeszwy stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonuje się kąpiel wodną z dodatkiem soli zmiękczającej, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracuje się także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt. Dodatkowo opracowuje się paznokcie, czyli usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, skraca długość płytki. Na samym końcu maluje się paznokcie na jeden kolor lub pokrywa bezbarwną odżywką, a na stopy kładzie specjalny krem.
Pedicure Klasyczny EXPRESS
To szybki zabieg dla osób, które korzystają z zabiegów regularnie, dzięki czemu ich stopy są na tyle zadbane, że nie potrzebują użycia frezarki. Pedicure express to kąpiel wodna stóp z dodatkiem soli zmiękczającej, opracowanie płytki paznokcia, skrócenie jej długości, nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek, nałożenie specjalnego kremu na stopy, pomalowanie paznokci lakierem klasycznym, bez opracowywania podeszwy stóp. Pedicure express to szybki zabieg pielęgnacyjny, który zazwyczaj trwa tylko około 40 minut.
Pedicure Hybrydowy
To zabieg polegający na opracowaniu podeszwy stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonuje się kąpiel wodną z dodatkiem soli zmiękczającej, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracuje się także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt. Dodatkowo opracowuje się paznokcie, czyli usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, skraca długość płytki. Na paznokcie nakładany jest lakier hybrydowy, który w przeciwieństwie do zwykłego lakieru utwardzany jest w lampie, dzięki czemu po skończonym zabiegu można spokojnie ubrać skarpetki. Trzyma się oczywiście też o wiele dłużej. Na samym końcu na stopy kładzie się specjalny krem.
Pedicure Hybrydowy EXPRESS
To szybki zabieg dla osób, które korzystają z zabiegów regularnie, dzięki czemu ich stopy są na tyle zadbane, że nie potrzebują użycia frezarki. Pedicure hybrydowy express to kąpiel wodna stóp z dodatkiem soli zmiękczającej, ściągnięcie poprzedniej stylizacji hybrydowej, opracowanie płytki paznokcia, skrócenie jej długości, nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek, pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym oraz nałożenie specjalnego kremu na stopy, bez opracowywania podeszwy stóp.
Pedicure SPA + Hybryda
To najbardziej rozbudowany zabieg pielęgnacyjny. Podczas zabiegu opracowuje się stopy frezarką, opiłowuje paznokcie, skraca je i poprawia kształt, usuwa skórki i maluje płytkę lakierem hybrydowym. Poza tym wykonuje się odświeżającą kąpiel stóp z naturalnymi solami lub olejkami, dokładny peeling połączony z masażem. W efekcie otrzymujemy piękne, zadbane i odświeżone stopy, które prezentują się perfekcyjnie w każdym detalu.