Manicure - Blueberry Eko Organic Salon
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

high-angle-woman-doing-manicure-client

Manicure

Ciągle łamiące się paznokcie, białe skórki lub odpryśnięty lakier? Dłonie są naszą wizytówką, którą na codzień pokazujemy światu, jeżeli więc dotyczy Cię, któryś z wyżej wymienionych problemów, nie zwlekaj lecz udaj się do profesjonalnego salonu, gdzie wysterylizowanymi narzędziami pracują specjaliści, którzy zajmą się twoimi dłońmi z największą precyzją.

Zabiegi

Manicure Japoński
System manicure japońskiego to kompleks mający na celu intensywną pielęgnacje płytki paznokcia. Polega na wmasowaniu w płytkę odpowiedniej pasty, a następnie na wypolerowaniu powierzchni paznokcia pudrem. Zabieg nadaje im zdrowy, różowy połysk, który utrzymuje się przez około dwa tygodnie.
Manicure Klasyczny
To podstawowy typ manicure’u. Polega na opiłowaniu końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego, dopasowanego do dłoni kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz odsunięciu skórek za pomocą kopytka, wycięciu ich cążkami oraz opracowania frezarką. Zabieg obejmuje również odżywienie i natłuszczenie paznokci, a na koniec – opcjonalnie – pomalowanie ich zwykłym lakierem.
Manicure Hybrydowy
W przypadku manicure’u hybrydowego na początku wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne jak przy manicurze klasycznym (opiłowanie końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego, dopasowanego do dłoni kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz odsunięciu skórek za pomocą kopytka, wycięciu ich cążkami oraz opracowania frezarką). Różnica polega na pomalowaniu paznokci za pomocą lakieru utwardzanego pod lampą UV. Lakier można połączyć z żelem w celu nadania płytce paznokcia większej twardości. W ten sposób lakier wysycha w ciągu dwóch minut i jest jednocześnie bardzo trwały (utrzymuje się do trzech tygodni).