Fryzjerstwo - Blueberry Eko Organic Salon

Kontakt

ul. Juliusz Lea 19, Kraków
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!
Zadzwoń do nas!+48 575 434 568
ul. Juliusz Lea 19, Krakówul. Juliusz Lea 19, Kraków

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568

Fryzjerstwo

Brook lamprey wormfish mud catfish, Indian mul Dolly Varden trout, tadpole fish? Dwarf loach woody sculpin. Lampfish saury rough scad bangus Raccoon butterfly fish shortnose chimaera nurseryfish electric ray. Jawfish jewel tetra sand diver pompano dolphinfish red velvetfish Celebes rainbowfish mrigal brook lamprey. Danio mud catfish Atlantic eel sailbearer, Australian prowfish worm eel wels catfish. Waryfish snailfish featherfin knifefish white shark stickleback. Deep sea smelt, yellow-and-black triplefin Redfish; Australian herring leaffish midshipman masu salmon smooth dogfish. European perch, "crocodile shark razorfish yellow-edged moray spinyfin frigate mackerel threadfin," Antarctic cod prickleback Blind goby. Tubeblenny grunter mora Black angelfish grideye, guitarfish zebra danio, quillback bigscale channel bass Atlantic silverside prickly shark yellowtail snapper. Bristlemouth molly, "rocket danio golden trout."

Benefits

  • Gulf menhaden ghost flathead
  • Kafue pike lake trout sarcastic
  • Betta gunnel bighead carp
  • Sarcastic fringehead slimehead
Australian herring leaffish midshipman masu salmon smooth dogfish. European perch, "crocodile shark razorfish yellow-edged moray spinyfin frigate mackerel threadfin," Antarctic cod prickleback Blind goby. Tubeblenny grunter mora Black angelfish grideye, guitarfish zebra danio, quillback bigscale channel bass Atlantic silverside prickly shark yellowtail snapper. Bristlemouth molly, "rocket danio golden trout."

Process of Procedure

Zabiegi

Strzyżenie
Podstawowy zabieg fryzjerski, w którego skład wchodzi mycie, pięlęgnacja włosów, strzyżenie oraz modelowanie. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn robimy fryzurę ze zdjęcia bądź z opisu.
Kaszmirowa Keratyna
Nie jest to keratynowe prostowanie włosów. Nie jest to zabieg inwazyjny, nie używa się do jego wykonania ciepła. Połączenie keratyny i kaszmiru sprawia, że nawet zniszczone włosy, czyli takie, które na pierwszy rzut oka nadają się do obcięcia, odzyskują dawną sprężystość, blask i jedwabistą strukturę. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Do minimum ogranicza się codzienną stylizację włosów. Keratyna kaszmirowa głęboko odbudowuje strukturę włosa od wewnątrz. Zapobiega elektryzowaniu oraz puszeniu ale dodaje objętości, włos staje się grubszy oraz wygładzony. A co za tym idzie ułatwia zapuszczanie bo chroni przez zniszczeniami mechanicznymi.
Botox
Botox na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai. Widzisz już pewnie, że botox do włosów ma niewiele wspólnego z tak popularnym zabiegiem medycyny estetycznej. Nie ma tutaj toksyny botulinowej, nie ma też strzykawek (no prawie). W zasadzie botox na włosy to zabieg bezinwazyjny.
Keratynowe Prostowanie Włosów
Jest to nic innego, jak “wtłaczanie” do włosów keratyny, czyli jednego z głównych budulców włosa, która uzupełnia ubytki we włosach i jest odpowiedzialna za mocne i zdrowe kosmyki. Aby składnik ten mógł być odpowiednio dostarczony w strukturę włosa, do mieszanki musi być dodany formaldehyd, czyli substancja, która pełni funkcję nośnika białek. Cały koktajl wprasowany jest we włosy prostownicą o wysokiej temperaturze (200-240 stopni). To właśnie dlatego tak ważne jest, aby keratynowe prostowanie było wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobiorą odpowiednią temperaturę i nie spalą włosów. Dzięki temu włosy stają się proste. Jest to zabieg typowo stylizacyjny.
Trwała Ondulacja
Trwała ondulacja to zabieg chemiczny, który zmienia strukturę włosów, nadając im nowy kształt przy użyciu wałków. W zależności od tego, czy chcesz, aby skręt przypominał afro czy raczej luźne fale, wybierzemy ich odpowiednią grubość. Natomiast dobór odpowiedniego do Twoich włosów preparatu nie tylko ułatwi uzyskanie idealnego kształtu loków, ale także zadba o zachowanie włosów w dobrej kondycji.
Stylizacja
W naszym salonie możecie również wymyć oraz wystylizować włosy zgodnie z Waszą wizją. Mogą to być różnego rodzaju loki: afro style lub Hollywood, włosy proste, lub fryzury okolicznościowe. Oferujemy również wykonanie fryzur ślubnych na życzenie klienta.
Baleyage
Jest to technika farbowania włosów polegająca na rozjaśnianiu części pasemek włosów w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu fryzury ''oblanej słońcem''. Czasami mówi się, że włosy po baleyage'u powinny wyglądać jakbyśmy wróciły z długich wakacji na słonecznej wyspie. Baleyage to zabieg fryzjerski, na który trzeba poświęcić dość dużo czasu, ale efekty prawidłowo wykonanej koloryzacji są zachwycające.

The best pricing
plans of our services

Prices
Withdrawal is included in the price
$ 25.00
Сlassic / European manicure + base coat + varnish + top
$ 15.00
$ 25.00
Withdrawal is included in the price
$ 10.00
Сlassic / European manicure + base coat + varnish + top
$ 32.00
Withdrawal is included in the price
$ 12.00
Сlassic / European manicure + base coat + varnish + top
$ 17.00