Włosy - Blueberry Eko Organic Salon
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568

Włosy

Włosy to jeden z głównych atrybutów piękna, na który zwracamy największą uwagę podczas kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego powinny zawsze być zadbane oraz schludne. W naszym salonie fryzjerskim pracują sami profesjonaliści, którzy dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu potrafią idealnie dopasować kolor oraz fryzurę do twarzy. Włosy po wszystkich zabiegach pozostaną zdrowe, lśniące i piękne. 

Strzyzenie & Stylizacja

Podstawowy zabieg fryzjerski, w którego skład wchodzi mycie, pięlęgnacja włosów, strzyżenie oraz modelowanie. Zarówno u kobiet jak i mężczyzn robimy fryzurę ze zdjęcia bądź z opisu.

Dla dziecka do lat 12. W zakres usługi nie wchodzi mycie oraz pielęgnacja.

W zakres usługi wchodzi mycie oraz stylizacja włosów na prosto.

Różnego rodzaju fale wykonujemy na czystych włosach, które trzeba umyć przed przyjściem do salonu albo w salonie (z dopłatą za mycie). 

Oferujemy wszelakiego rodzaju upięcia ślubne i okolicznościowe, również z dojazdem poza Kraków.

Kuracje

Nie jest to keratynowe prostowanie włosów. Nie jest to zabieg inwazyjny, nie używa się do jego wykonania ciepła. Połączenie keratyny i kaszmiru sprawia, że nawet zniszczone włosy, czyli takie, które na pierwszy rzut oka nadają się do obcięcia, odzyskują dawną sprężystość, blask i jedwabistą strukturę. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Do minimum ogranicza się codzienną stylizację włosów. Keratyna kaszmirowa głęboko odbudowuje strukturę włosa od wewnątrz. Zapobiega elektryzowaniu oraz puszeniu ale dodaje objętości, włos staje się grubszy oraz wygładzony. A co za tym idzie ułatwia zapuszczanie bo chroni przez zniszczeniami mechanicznymi.

Botox na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai. Widzisz już pewnie, że botox do włosów ma niewiele wspólnego z tak popularnym zabiegiem medycyny estetycznej. Nie ma tutaj toksyny botulinowej, nie ma też strzykawek (no prawie). W zasadzie botox na włosy to zabieg bezinwazyjny.

Jest to nic innego, jak “wtłaczanie” do włosów keratyny, czyli jednego z głównych budulców włosa, która uzupełnia ubytki we włosach i jest odpowiedzialna za mocne i zdrowe kosmyki. Aby składnik ten mógł być odpowiednio dostarczony w strukturę włosa, do mieszanki musi być dodany formaldehyd, czyli substancja, która pełni funkcję nośnika białek. Cały koktajl wprasowany jest we włosy prostownicą o wysokiej temperaturze (200-240 stopni). To właśnie dlatego tak ważne jest, aby keratynowe prostowanie było wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobiorą odpowiednią temperaturę i nie spalą włosów. Dzięki temu włosy stają się proste. Jest to zabieg typowo stylizacyjny.

Trwała ondulacja to zabieg chemiczny, który zmienia strukturę włosów, nadając im nowy kształt przy użyciu wałków. W zależności od tego, czy chcesz, aby skręt przypominał afro czy raczej luźne fale, wybierzemy ich odpowiednią grubość. Natomiast dobór odpowiedniego do Twoich włosów preparatu nie tylko ułatwi uzyskanie idealnego kształtu loków, ale także zadba o zachowanie włosów w dobrej kondycji.

Koloryzacja

Koloryzacja jednolita przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć na całych włosach kolor w jednym odcieniu, a jednocześnie zależy im, żeby kolor ten jak najbardziej przypominał naturalny. Włosy uzyskują połysk, a dobrany kolor ma swoją głębię i efekt trójwymiarowości, co widać zwłaszcza w różnych rodzajach oświetlenia i przy oglądaniu włosów z różnych kątów. Koloryzacja jednolita pozwala ukryć tzw. odrost oraz siwe włosy, a także odżywić włosy na długościach i pogłębić ich odcień. Paleta barw właściwie nie zna ograniczeń: możliwe są głębokie brązy i ciepłe bądź zimne blondy, różne odcienie rudości, a także fantazyjne kolory intensywne. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku znacznych zmian koloru włosów może być konieczny zabieg wcześniejszej dekoloryzacji.

Jest to technika farbowania włosów polegająca na rozjaśnianiu części pasemek włosów w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu fryzury ”oblanej słońcem”. Czasami mówi się, że włosy po baleyage’u powinny wyglądać jakbyśmy wróciły z długich wakacji na słonecznej wyspie. Baleyage to zabieg fryzjerski, na który trzeba poświęcić dość dużo czasu, ale efekty prawidłowo wykonanej koloryzacji są zachwycające.

Metoda farbowania air touch sprawdzi się na każdym kolorze i typie włosa. Jaśniejsze tony dzięki farbie można dodać zarówno na ciemnych jak i jasnych włosach. Dzięki tej metodzie uzyskujemy trójwymiarową, bardzo naturalną koloryzację z zachowaniem naturalnej bazy oraz optycznie większą objętość. Łączymy ze sobą kilka barw, które płynnie się przenikają, uzupełniają i delikatnie przechodzą w siebie. Podczas wzrostu włosów nie widać odrostu dzięki idealnie dobranym odcieniom, dzięki czemu na następną wizytę możemy umówić się za pół roku. W trakcie zabiegu farbuje się mniej więcej połowę włosów. Na początku włosy dzieli się na niewielkie pasma, które przedmuchuje się suszarką. Wydmuchanie zimnym powietrzem sprawia, że część włosów wypada z pasma. To właśnie przez dmuchanie powietrzem, koloryzacja zyskała swoją nazwę. Po przerzedzeniu pasm każde owija się folią. Dalej nakłada się farbę w taki sposób, by powstała gra kolorów. Jednak nakładanie wygląda inaczej niż w tradycyjnej koloryzacji i jest bardzo czasochłonne. Decydując się na Air Touch, trzeba zarezerwować sobie od 4 do 6 godzin.

Przy ombre i sombre tworzone są przejścia pomiędzy kolorami włosów. Najbardziej oczywistą różnicą jest stopień przejścia pomiędzy kolorami u nasady i na końcach włosów. W przypadku ombre efekt jest niezwykle wyrazisty; bardzo często brązy są łączone z jasnym blondem. Niektóre kobiety zraża aż tak drastyczna różnica tonów, dlatego chętniej zainteresują się koloryzacją sombre. Jest ona znacznie delikatniejsza, a specjaliści uważają, że dobrze wykonana sombre to nie więcej niż jeden ton różnicy
między nasadą a końcówkami włosów. Oznacza to zatem, że jest bardziej naturalna niż koloryzacja ombre. 

Tonowanie włosów to metoda odświeżania koloru lub jego korekty, bez zastosowania mocnych, chemicznych substancji. Sprawdzi się przede wszystkim do odświeżenia koloru między farbowaniami, do niwelowania niechcianych odcieni, do ochłodzenia koloru, do odżywienia włosów i poprawy ich kondycji.

Front blond polega na rozjaśnieniu dwóch pasemek, po bokach twarzy. W efekcie włosy optycznie zyskują na objętości, a twarz jest pięknie rozświetlona. Można zdecydować się na delikatne rozjaśnienie lub widoczny kontrast.

Dekoloryzacja znana jest też jako ściąganie koloru z włosów. Jest to zabieg usunięcia sztucznych barwników z wnętrza włosa. Polega na pozbyciu się pigmentów wprowadzonych tam podczas koloryzacji. Mówiąc w skrócie – to odwrócenie skutków nieudanego farbowania włosów.  Wykonuje się ją za pomocą dekoloryzatora lub rozjaśniacza.

Refleksy na włosach to delikatne pasemka rozjaśniane nie więcej niż dwa tony. Pasma wyglądają niczym muśnięte słońcem, nie niszczą się, a odrost nie rzuca się w oczy. Refleksy nadają też fryzurze trójwymiarowości, dzięki czemu włosów wydaje się więcej.