Paznokcie - Blueberry Eko Organic Salon
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568

paznokcie

Dłonie oraz stopy to jedne z głównych atrybutów piękna kobiety i mężczyzny. Są one naszą wizytówką, którą pokazujemy światu. Ciągle łamiące się paznokcie, białe odstające skórki lub odpryśnięty lakier mogą doprowadzić do szału. Natomiast popękane pięty  stanowią poważny problem, który dotyka wielu ludzi. Aby do tego nie dopuścić powinno się systematycznie o nie dbać. Najlepiej udać się do profesjonalnego salonu, w którym z największą precyzją oraz najlepszymi produktami zadbają o Ciebie specjaliści.

Manicure

System manicure japońskiego to kompleks mający na celu intensywną pielęgnacje płytki paznokcia. Polega na wmasowaniu w płytkę odpowiedniej pasty, a następnie na wypolerowaniu powierzchni paznokcia pudrem. Zabieg nadaje im zdrowy, różowy połysk, który utrzymuje się przez około dwa tygodnie.

To podstawowy typ manicure’u. Polega na opiłowaniu końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego, dopasowanego do dłoni kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz odsunięciu skórek za pomocą kopytka, wycięciu ich cążkami oraz opracowania frezarką. Zabieg obejmuje również odżywienie i natłuszczenie paznokci, a na koniec – opcjonalnie – pomalowanie ich zwykłym lakierem.

W przypadku manicure’u hybrydowego na początku wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne jak przy manicurze klasycznym (opiłowanie końcówki paznokcia w celu nadania mu pożądanego, dopasowanego do dłoni kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz odsunięciu skórek za pomocą kopytka, wycięciu ich cążkami oraz opracowania frezarką). Różnica polega na pomalowaniu paznokci za pomocą lakieru utwardzanego pod lampą UV. Lakier można połączyć z żelem w celu nadania płytce paznokcia większej twardości. W ten sposób lakier wysycha w ciągu dwóch minut i jest jednocześnie bardzo trwały (utrzymuje się do trzech tygodni).

Pedicure

To zabieg polegający na opracowaniu podeszwy stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonuje się kąpiel wodną z dodatkiem soli zmiękczającej, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracuje się także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt. Dodatkowo opracowuje się paznokcie, czyli usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, skraca długość płytki. Na samym końcu maluje się paznokcie na jeden kolor lub pokrywa bezbarwną odżywką, a na stopy kładzie specjalny krem.

To szybki zabieg dla osób, które korzystają z zabiegów regularnie, dzięki czemu ich stopy są na tyle zadbane, że nie potrzebują użycia frezarki.
Pedicure express to kąpiel wodna stóp z dodatkiem soli zmiękczającej, opracowanie płytki paznokcia, skrócenie jej długości, nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek, nałożenie specjalnego kremu na stopy, pomalowanie paznokci lakierem klasycznym, bez opracowywania podeszwy stóp.
Pedicure express to szybki zabieg pielęgnacyjny, który zazwyczaj trwa tylko około 40 minut.

To zabieg polegający na opracowaniu podeszwy stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonuje się kąpiel wodną z dodatkiem soli zmiękczającej, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracuje się także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt. Dodatkowo opracowuje się paznokcie, czyli usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, skraca długość płytki. Na paznokcie nakładany jest lakier hybrydowy, który w przeciwieństwie do zwykłego lakieru utwardzany jest w lampie, dzięki czemu po skończonym zabiegu można spokojnie ubrać skarpetki. Trzyma się oczywiście też o wiele dłużej. Na samym końcu na stopy kładzie się specjalny krem.

To szybki zabieg dla osób, które korzystają z zabiegów regularnie, dzięki czemu ich stopy są na tyle zadbane, że nie potrzebują użycia frezarki.
Pedicure hybrydowy express to kąpiel wodna stóp z dodatkiem soli zmiękczającej, ściągnięcie poprzedniej stylizacji hybrydowej, opracowanie płytki paznokcia, skrócenie jej długości, nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek, pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym oraz nałożenie specjalnego kremu na stopy, bez opracowywania podeszwy stóp.

To najbardziej rozbudowany zabieg pielęgnacyjny. Podczas zabiegu opracowuje się stopy frezarką, opiłowuje paznokcie, skraca je i poprawia kształt, usuwa skórki i maluje płytkę lakierem hybrydowym. Poza tym wykonuje się odświeżającą kąpiel stóp z naturalnymi solami lub olejkami, dokładny peeling połączony z masażem. W efekcie otrzymujemy piękne, zadbane i odświeżone stopy, które prezentują się perfekcyjnie w każdym detalu.

Przedluzanie Zelem

Na początku wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne jak przy manicurze klasycznym czy hybrydowym (zdjęcie poprzedniej stylizacji, opracowanie skórek oraz płytki paznokcia). Różnica polega na przedłużeniu paznokci żelem za pomocą szablonu lub formy. Żel sprawia, że paznokcie są bardzo twarde. Na koniec maluje się paznokcie lakierem hybrydowym.

Zabieg uzupełniania paznokci żelowych jest bardzo podobny do ich nakładania. Chociaż żel może utrzymać się na paznokciach nawet dwa miesiące, bardzo ważną kwestią jest jego uzupełnienie, ponieważ kiedy paznokieć rośnie, przesuwa się wraz z jego długością tak zwana linia stresu, czyli miejsce, w którym paznokieć ma największe szanse na złamanie. Im dłużej nosisz żele, tym bardziej linia stresu przesuwa się, a więc ryzykujesz nie tylko zniszczeniem manicure’u, ale również bardzo bolesnym uszkodzeniem macierzy paznokcia. Optymalny czas, co jaki powinno się uzupełniać paznokcie żelowe, to 3 do 4 tygodni. Najpierw zdejmuje się frezarką poprzednią stylizację i w 60-70% poprzedni żel, opracowuje się skórki, a później od nowa nakłada stylizację żelową oraz lakier hybrydowy.