Makijaż permanentny - Blueberry Eko Organic Salon
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Chciałabyś wstawać rano i nie tracić czasu na codzienny makijaż? Chyba każdy z nas zna ten moment, kiedy jedna brew czy jedno oko wygląda niesamowicie dobrze, a drugie nie chce za nic się udać. Teraz możesz tego uniknąć. Wystarczy wykonać makijaż permanentny i cieszyć się dłuższym snem przez cały rok. 

Rodzaje

Makijaż permanentny to bezpieczna i popularna w dzisiejszych czasach metoda, która polega na wprowadzeniu specjalnego pigmentu w głąb skóry. Z uwagi na kontrolowaną głębokość wprowadzania pigmentu – znacznie płytszą niż przy tatuażu. Makijaż permanentny nie powinien być makijażem trwałym na całe życie. Z uwagi na zmieniające się rysy twarzy, proces starzenia, zmiany naturalnej pigmentacji skóry makijaż permanentny rekomenduje się  odświeżyć po około roku do półtora, w celu poprawy intensywności, kształtu czy samego koloru. Wykonujemy brwi metodą ombre – podkreślona jest dolna krawędź brwi, lub metodą pudrową – cała brew ma taki sam odcień. Brwi dopasowujemy do geometrii twarzy i najpierw kształt jest akceptowany przez klientkę. Wykonane przez nas brwi nie są przerysowane i wyglądają jak naturalne, nieco “podrasowane”.

Wiele z nas ma ten sam problem: makijaż szybko się rozmazuje, a po każdym posiłku, napoju czy pocałunku trzeba go nakładać od nowa. Makijaż permanentny ust oferuje trwałe, odporne na rozmazywanie i pocałunki rozwiązanie. Dzięki temu Twoje usta zawsze będą wyglądały pięknie – po przebudzeniu, jak i po uprawianiu sportu czy pływaniu.

Kreska permanentna to niemal niewidoczna kreska, która ma za zadanie jedynie zagęścić linię rzęs. Pigment umiejscowiony jest między rzęsami, dzięki czemu efekt jest bardzo subtelny, a spojrzenie zdecydowanie pogłębione. Kreska permanentna to doskonały sposób na optyczne zagęszczenie rzęs, podkreślenie oka i pogłębienie spojrzenia. Możecie postawić na delikatną naturalną kreskę, kreskę ozdobną w formie „jaskółki”, a nawet obrysować dolną i górną powiekę.