Brwi & Rzęsy - Blueberry Eko Organic Salon
Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz!

BÉAUTIUM

Contacts

523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

+1 234 719 8948
+1 987 654 3210

support@beautium.com

Working Hours

Monday - Saturday: 9am - 6pm
Sunday: Closed

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz!
+48 575 434 568

BRWI & RZĘSY

Gdy codzienne nakładanie tuszu do rzęs oraz malowanie brwi staje się udręką, a zmywanie kosmetyków ocierając o włoski i rzęsy powoduje ich wypadanie, należy przemyśleć profesjonalne zabiegi w salonie, które umożliwią cieszenie się efektem długich rzęs i uporządkowanych brwi bez konieczności ich malowania. 

Brwi

Regulacja brwi to jeden z podstawowych kroków w codziennym dbaniu o siebie i jedyny sposób na to, by osiągnąć prawidłowy kształt łuków. Żeby zrobić to prawidłowo, trzeba znać geometrię twarzy oraz dopasować brwi do swojego wyglądu. Jeżeli nie ma się specjalnego przygotowania kosmetycznego, bardzo łatwo o błąd, który później ciężko naprawić jak włoski zostaną za bardzo wyregulowane lub za mocno przyciemnione. W salonie opracujemy Twoją geometrię twarzy (zrobimy tak zwaną architekturę brwi), następnie wyrwiemy niepotrzebne włoski za pomocy nici, pęsety lub wosku.

To nadanie kolory brwiom za pomocą farbki lub henny pudrowej. W przypadku henny pudrowej koloryzacja skóry jest mocniejsza i trwalsza niż po zastosowaniu farbki. Henna umożliwia uzyskanie bardziej wyrazistych i spektakularnych efektów, farba pozwala na subtelniejsze i bardziej naturalne stylizacje. 

Dzięki specjalnie opracowanym preparatom, nakładanym kolejno na brwi, stylistka może nadać włoskom zupełnie nowy kształt i poprawić wygląd łuków brwiowych. Jest to semi-permanentne ułożenie włosków w odpowiedni kształt, który będzie trzymał się ponad miesiąc.

Rzesy

Lifting rzęs to nieinwazyjny zabieg polegający na naturalnym podkręceniu i pogrubieniu rzęs. Podczas liftingu dolne rzęsy odseparowane są od górnych. Na górną powiekę nakleja się silikonową formę, która służy do ustalenia kształtu oraz stopnia podkręcenia włosków. Następnie na rzęsy nakłada się specjalny preparat, który utrwala wybrany skręt. 

W celu podkreślenia długości naturalnych rzęs można zakoloryzować ich jasne końcówki, dzięki czemu od razu staną się dłuższe. Koloryzacja super podkreśla efekt liftingu.