O nas - Blueberry Eko Organic Salon
Nie czekaj! Zadzwoń do nas!
+48 575 434 568
Zarezerwuj teraz przez Booksy!
Nie czekaj! Zadzwoń do nas!
+48 575 434 568

o nas

About

Salon Blueberry to miejsce prowadzone przez mamę oraz córkę, które zakochane zarówno w pięknie jak i ekologii chciały połączyć te dwie rzeczy dając innym miejsce, w którym mogą poczuć się wreszcie sobą i odnaleźć własne piękno w zgodzie z naturą.

W salonie panuje rodzinna oraz tolerancyjna atmosfera. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a Wasza satysfakcja jest najważniejsza. 

Zadbamy o wasz manicure, pedicure, włosy, brwi oraz rzęsy.

Nie możemy się doczekać aż do nas przyjdziesz i przekonasz się sam/a!

Victoria i Anna

Beauty

Co jest w nas specjalnego? 

Wyjatkowosc

Z troski o Wasze włosy używamy luksusowych kosmetyków, które możecie zobaczyć w salonach najlepszych polskich fryzjerów takich jak Maciej Majewski. 

Moc zawarta jest w naturalnych kosmetykach zawierających składniki pochodzenia naturalnego, w dodatku bez sls, sles, parabenów i bez sztucznych barwników, a także w opakowaniach przyjaznych dla środowiska. 

Marki, z których korzystamy oraz jakie możecie u nas zakupić w specjalnych cenach to INSIGHT oraz FARMAGAN BIOACTIVE NATURALIS. 

ekologiczne nalewki kosmetyków

Refill

Jeżeli tak jak my troszczysz się o środowisko i nie chcesz co chwile kupować plastikowych butelek, możesz u nas zaopatrzyć się w szklane piękne pojemniki, które w łazience zrobią efekt WOW! Oraz dolewać swój ulubiony profesjonalny szampon lub odżywkę gdy tylko Ci go zabraknie! 

Nasz Salon

Wnetrze

poznaj najlepszych
specjalistów

Team
team-1
Linergistka
team-2
Fryzjer
team-3
Stylistka Paznokci
team-4
Stylistka Brwi & Rzęs